пʼятниця, 5 червня 2026 р.

  Останній дзвоник — це особливий день, сповнений радості, хвилювання та щемливих спогадів.

Сьогодні ми перегортаємо ще одну сторінку шкільного життя. Для когось це початок довгоочікуваних канікул, а для випускників — прощання зі школою та крок у доросле життя.
Щиро дякуємо нашим учителям за знання, терпіння та підтримку, батькам — за любов і віру в дітей, а учням — за наполегливість, творчість та досягнення.
Нехай попереду на кожного чекають нові можливості, яскраві перемоги та здійснення найзаповітніших мрій. Гарного літа, незабутніх вражень і мирного неба над головою!





Немає коментарів:

Дописати коментар