Памʼятаємо. Шануємо. Дякуємо!
Учні Федорівської гімназії долучилися до патріотичної меморіальної ходи «Шлях Героя» у Вирівській громаді.
Кожен крок нашої молоді — це жива пам'ять про тих, хто віддав життя за Україну, та щира вдячність захисникам, які виборюють нашу свободу просто зараз. Тримаючи в руках світлини земляків-Героїв, продемонстрували нашу єдність, незламність та повагу до подвигу кожного воїна.


Немає коментарів:
Дописати коментар