Тиждень безбар’єрності
У нашій гімназії пройшов Тиждень безбар’єрності. Учні долучилися до тематичних заходів, бесід та вправ, під час яких говорили про повагу, підтримку, рівність і важливість доброго ставлення один до одного.
Разом вчимося створювати простір без бар’єрів — простір розуміння, толерантності та людяності.
Немає коментарів:
Дописати коментар