пʼятниця, 29 травня 2026 р.

 Тиждень безбар’єрності

🤝🌍
У нашій гімназії пройшов Тиждень безбар’єрності. Учні долучилися до тематичних заходів, бесід та вправ, під час яких говорили про повагу, підтримку, рівність і важливість доброго ставлення один до одного.
Разом вчимося створювати простір без бар’єрів — простір розуміння, толерантності та людяності.



Немає коментарів:

Дописати коментар